„Жал ми е, но татко ми не се вгради во мојот мозок“, ќерката на Бил Гејтс се пошегува по примањето на вакцината

Ќерката на милијардерот и основач на „Мајкрософт“, Бил Гејтс, Џенифер К. Гејтс, се пошегува на сметка на теоричарите на заговор откога во петокот ја прими …

„Жал ми е, но татко ми не се вгради во мојот мозок“, ќерката на Бил Гејтс се пошегува по примањето на вакцината Прочитај повеќе »