џенифер лопез

Марк Ентони се ожени четврти пат, пејачот се венча со бивша мисица на Парагвај

Марк Ентони се венчаше по четврти пат. Новата сопруга е Надија Фереира, бивша натпреварувачка за Мис од Парагвај, а свадбата ја направија викендов во музејот …

Марк Ентони се ожени четврти пат, пејачот се венча со бивша мисица на Парагвај Прочитај повеќе »

(Фото) Џенифер Лопез со модрици на лицето на сетот на новиот филм

Папараците ја снимија Џенифер Лопез додека го снимаше новиот филм во Лос Анџелес. Ја снимија на сетот додека врнеше, а на себе носеше специјален костим …

(Фото) Џенифер Лопез со модрици на лицето на сетот на новиот филм Прочитај повеќе »

Џенифер Лопез на фановите им ја откри тајната за младешкиот изглед: Потребни ми се 10 часа добар сон

Пејачката и глумица Џенифер Лопез за шпанскиот весник „Марка“ ја откри тајната за убавиот изглед. Рече дека се труди да отспие барем минумум осум часа, …

Џенифер Лопез на фановите им ја откри тајната за младешкиот изглед: Потребни ми се 10 часа добар сон Прочитај повеќе »

(Видео) Џенифер Лопез објави досега невидени фотографии од венчавката со Бен Афлек

Џенифер Лопез за Нова година објави досега невидени фотографии од венчавката со Бен Афлек. Објави Пејачката објави видео на кое покажа како ѝ минала годината, …

(Видео) Џенифер Лопез објави досега невидени фотографии од венчавката со Бен Афлек Прочитај повеќе »

(Видео) Бен Афлек и Џенифер Лопез заедно пееја на божиќна забава

Џенифер Лопез и Бен Афлек запејаа заедно на божиќна забава. Двајцата се фатија за микрофонот и ja пееја во дует песната By Chrismas Eve од …

(Видео) Бен Афлек и Џенифер Лопез заедно пееја на божиќна забава Прочитај повеќе »

(Галерија) Џенифер Лопез за „Вог“ ја покажа луксузната вила во Лос Анџелес во која живее со Бен Афлек и децата

Пејачката Џенифер Лопез на новинарите на магазинот „Вог“ им го покажа луксузниот дом во Лос Анџелес, во кој живее со сопругот Бен Афлек и нејзините …

(Галерија) Џенифер Лопез за „Вог“ ја покажа луксузната вила во Лос Анџелес во која живее со Бен Афлек и децата Прочитај повеќе »

Џенифер Лопез се сликаше со сестрите кои ретко ги покажува во јавност

Џенифер Лопез се сликаше со сестрите кои ретко ги покажува во јавност. Таа позираше за Денот на благодарноста со целото семејство. Сестра ѝ, авторката Линда …

Џенифер Лопез се сликаше со сестрите кои ретко ги покажува во јавност Прочитај повеќе »

Ми го скрши срцето, мислев дека ќе умрам, Џенифер Лопез за првото раскинување со Бен Афлек

Пејачката и глумица Џенифер Лопез во интервју за Apple Music откри за првото раскинување со Бен Афлек. Рече дека ѝ паднало тешко кога ја прекинале …

Ми го скрши срцето, мислев дека ќе умрам, Џенифер Лопез за првото раскинување со Бен Афлек Прочитај повеќе »

Џеј Ло го најави новиот музички албум, откако ги избриша сите објави на нејзиниот Инстаграм

Џенифер Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил на 24 часа за да го најави нејзиниот нов албум насловен This Is Me…Now. Албумот …

Џеј Ло го најави новиот музички албум, откако ги избриша сите објави на нејзиниот Инстаграм Прочитај повеќе »

Џенифер Лопез ги избриша сите фотографии од „Инстаграм“

Пејачката Џенифер Лопез ги избриша сите фотографии и објави од „Инстаграм“. Без никаква најава на профилната објави само црна фотографија. Засега се нема огласено за …

Џенифер Лопез ги избриша сите фотографии од „Инстаграм“ Прочитај повеќе »

(Галерија) Џенифер Лопез за „Вог“: Бен е посебна личност во мојот живот

Џенифер Лопез ќе се појави на насловната страница на американскиот магазин „Вог“, за кое и дала интервју прво по бракот со актерот Бен Афлек. Џеј …

(Галерија) Џенифер Лопез за „Вог“: Бен е посебна личност во мојот живот Прочитај повеќе »

Бракоразводни парници што траат подолго од бракот на ѕвездите

Судот во Лос Анџелес сакал да го одбие барањето за развод поднесен од актерите Бен Афлек (50) и Џенифер Гарнер (50) поради предолгиот процес. „Ако …

Бракоразводни парници што траат подолго од бракот на ѕвездите Прочитај повеќе »

(Видео) Никој не сака да го следат секој ден, Џенифер Лопез им рече на папараците да ја остават на мир

Пејачката Џенифер Лопез со сопругот Бен Афлек не сакаат премногу да се покажуваат во јавност, но кога се заедно секогаш се на мета на папараците. …

(Видео) Никој не сака да го следат секој ден, Џенифер Лопез им рече на папараците да ја остават на мир Прочитај повеќе »

(Фото) Бен Афлек ја продава вилата во која живееше сам по разводот со бившата, со Џенифер Лопез се селат во нов дом

Глумецот Бен Афлек ја продава вилата во која живееше сам по разводот со Џенифер Гарнер. Со Џенифер Лопез сега бара нов дом. Оваа куќа е …

(Фото) Бен Афлек ја продава вилата во која живееше сам по разводот со бившата, со Џенифер Лопез се селат во нов дом Прочитај повеќе »

Животните приказни на ѕвездите: Од сведоци на убиство и секти до светска слава

Шарлиз Терон, Џенифер Лопез и Жерар Депардје се само некои од холивудските ѕвезди што признаваат дека имале тешко минато. Биле сведоци на насилство, убиства, биле …

Животните приказни на ѕвездите: Од сведоци на убиство и секти до светска слава Прочитај повеќе »

Џеј Ло со афрофризура на прошета со ќерката на Бен Афлек

Џенифер Лопез по венчавката со актерот Бен Афлек ја промени нејзината косата. Наместо долга и права коса, таа се одлучи за кадрава коса со кркми. …

Џеј Ло со афрофризура на прошета со ќерката на Бен Афлек Прочитај повеќе »

(Фото) Џеј Ло објави емотивна фотографија од Бен Афлек и од мајка му од свадбата

Бен Афлек сподели емотивен момент со својата мајка за време на неговата свадбена веселба со Џенифер Лопез која се случи минатиот месец. Кристофер Ен Болд, …

(Фото) Џеј Ло објави емотивна фотографија од Бен Афлек и од мајка му од свадбата Прочитај повеќе »

(Фото) Џенифер Лопез ги објави првите фотографии од втората венчавка со Бен Афлек

Џенифер Лопез ја објави првата фотографија од втората венчавка со Бен Афлек. Двајцата се венчаа минатата сабота на имотот на Бен во Џорџија во САД. …

(Фото) Џенифер Лопез ги објави првите фотографии од втората венчавка со Бен Афлек Прочитај повеќе »

Кејси Афлек не дојде на венчавката на брат му Бен и Џенифер Лопез

Помладиот брат на Бен Афлек, Кејси, не дојде на венчавката на глумецот. Бен викендов се венчаше со пејачката Џенифер Лопез во Џорџија. Двајцата направија голема …

Кејси Афлек не дојде на венчавката на брат му Бен и Џенифер Лопез Прочитај повеќе »

Бен Афлек и Џенифер Лопез подготвуваат нова свадба која ќе трае три дена за пријателите и семејството

Бен Афлек и Џенифер Лопез се венчаа пред месец дена на интимна церемонија во Лас Вегас, а сега се подготвуваат за голема свадбена фешта, пренесоа …

Бен Афлек и Џенифер Лопез подготвуваат нова свадба која ќе трае три дена за пријателите и семејството Прочитај повеќе »

Scroll to Top