Џерад Лето

(Видео) На Џаред Лето му се скина јажето додека се качува на планина

Познатиот американски глумец и пејач Џаред Лето доживеа незгода додека се искачувал на планината Ред Рок во Невада. На 200 метри надморска височина му се …

(Видео) На Џаред Лето му се скина јажето додека се качува на планина Прочитај повеќе »

Scroll to Top