(Фото) Манекенка која некогаш била секси и имала милиони, денес живее како бездомник

Поранешната манекенка Лони Вилисон, позната и како поранешната сопруга на Џереми Џексон, ѕвездата од „Чувари на плажа“, со месеци живее како бездомник. Таа повеќе не …

(Фото) Манекенка која некогаш била секси и имала милиони, денес живее како бездомник Прочитај повеќе »