Почина моделот Џереми Руелман

Моделот Џереми Руелман почина на 27 години. Тажната вест ја сподели неговиот пријател модниот дизајнер Кристиан Сириано, а засега причината за смртта не е позната. …

Почина моделот Џереми Руелман Прочитај повеќе »