Се самоуби фудбалер на Манчестер Сити

Седумнаесет годишниот англиски фудбалер Џереми Вистен, е пронајден мртов во неделата. Причината за смртта засега не е позната, но службите се сомневаат дека тој се …

Се самоуби фудбалер на Манчестер Сити Прочитај повеќе »