Ѕвезда на „Нетфликс“ осудена на 12 години затвор за секс со малолетник

Ѕвездата од серијата на „Нетфликс“ Cheer, Џери Харис, е осуден на 12 години затвор поради сексуално искористување на малолетник. „Казната е 12 години затвор, а …

Ѕвезда на „Нетфликс“ осудена на 12 години затвор за секс со малолетник Прочитај повеќе »