Џери Сајнфелд

Џери Сајнфелд го бранеше Џими Фалон откако вработените го обвинија за мобинг

Комичарот Џери Сајнфелд застана на страната на својот колега и водител на Tonight Show Џими Фалон, кој беше обвинет од сегашните и поранешните вработени за …

Џери Сајнфелд го бранеше Џими Фалон откако вработените го обвинија за мобинг Прочитај повеќе »

Комичарот Џери Сајнфелд ужива со 17 години помладата сопруга на плажа на Карибите

Познатиот глумец и комичар во САД, Џери Сајнфелд е на одмор со седумнаесет години помладата сопруга Џесика. Двајцата се видени на плажата Гувернер на Карибите. …

Комичарот Џери Сајнфелд ужива со 17 години помладата сопруга на плажа на Карибите Прочитај повеќе »

Scroll to Top