Почина глумецот и познатиот комичар Џери Стилер

Комичарот и глумец Џери Стилер почина на 93. годишна возраст, пренесуваат светските медиуми. Веста за неговата смрт ја потврди неговиот син, холивудската ѕвезда Бен Стилер …

Почина глумецот и познатиот комичар Џери Стилер Прочитај повеќе »