Ченинг Тејтум во врска со Џеси Џеј

Холивудскиот глумец Ченинг Тејтум од неодамна е во врска со британската пејачка Џеси Џеј, пишува магазинот „Пипл“. Тие додаваат дека пејачката многу личи на поранешната …

Ченинг Тејтум во врска со Џеси Џеј Прочитај повеќе »