(Галерија) Италијански плејбој модел, заради Лингард, навива за Англија

Италијанскиот плејбој модел Лора Брагато, која жвее во Милано, вели дека станала многу блиска со англискиот фудбалски репрезентативец Џеси Лингард. Таа вели дека можеби ќе …

(Галерија) Италијански плејбој модел, заради Лингард, навива за Англија Прочитај повеќе »