Опасен предизвик се шири на „Тик-ток“, десетгодишно девојче заврши во болница

Десетгодишно девојче од Хартфордшир, Велика Британија, е жртва на опасен предизвик што сè уште се шири на апликацијата „Тик-ток“. Сакајќи да испроба трик со дезодоранс, …

Опасен предизвик се шири на „Тик-ток“, десетгодишно девојче заврши во болница Прочитај повеќе »