„Хладно пиво“ со концерт во Скопје го слави 35. роденден

Панк рок-бендот од Хрватската „Хладно пиво“ ќе одржи концерт во Скопје  на 9 октомври во рамките на турнејата со која одбележува 35 години постоење. Тие …

„Хладно пиво“ со концерт во Скопје го слави 35. роденден Прочитај повеќе »