(Видео) Фудбалер даде гол од половина терен во 97 минута од натпреварот

Фудбалерот на Бохум, Милош Пантовиќ, постигна гол од половина терен во 97 минута од натпреварот против Хофенхајм во германското фудбалско првенство. Бохум славеше со 2:0, …

(Видео) Фудбалер даде гол од половина терен во 97 минута од натпреварот Прочитај повеќе »