(Галерија) Ја запроси девојка му додека сурфаа заедно

Крис ја запросил девојка му Лорен додека заедно сурфаа покрај плажата Ваикики на Хаваи. Додека Лорен сурфала во океанот во Хонолулу, покрај неа се појавило …

(Галерија) Ја запроси девојка му додека сурфаа заедно Прочитај повеќе »