христијан мицкоски

(Видео) Гаф на Мицкоски, наместо Илинден го честиташе Велигден

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, направи гаф за време на денешниот говор од местото Ташмаруништа во Струга и место Илинден, им го честиташе празникот …

(Видео) Гаф на Мицкоски, наместо Илинден го честиташе Велигден Прочитај повеќе »

(Фото) Мицкоски и Ѓорчев се издуваа пред драмата со Груевски

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, заедно со пратеникот Влатко Ѓорчев и Јохан Трчуловски, во неделата беа на ракомет. Друштвото сосе децата, беа на трибините на …

(Фото) Мицкоски и Ѓорчев се издуваа пред драмата со Груевски Прочитај повеќе »

Скриена страст на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вчера на „Инстаграм“ објави неколку инста-приказни дека го искористил убавото време за да се искачи до врвот на Водно и …

Скриена страст на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Прочитај повеќе »

Scroll to Top