Христијан Мицковски

(Галерија) Заева и Теута во црвено, Бети и Данела во пастелни бои: стилот на дамите на изборите

Модерни и со стил, сопругите на политичарите и дамите политичарки го привлекоа вниманието со изгледот на вчерашните избори. Повеќето од нив во своите модни комбинации …

(Галерија) Заева и Теута во црвено, Бети и Данела во пастелни бои: стилот на дамите на изборите Прочитај повеќе »

(Фото) Христијан, шорцевите не ти одат со чорапите!

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски со шерени дизајнирани шорцеви во комбинација со бордо дуксер и бели чорапи се искачи на Водно. Фотографијата веќе некое време …

(Фото) Христијан, шорцевите не ти одат со чорапите! Прочитај повеќе »

Како би изгледале македонските политичари како жени

Како би изгледале македонските политичари како жени. Апликацијата FaceApp’s  стана вистинска забава за корисниците на социјалните мрежи. Па така, сега секој има можност да се …

Како би изгледале македонските политичари како жени Прочитај повеќе »

Scroll to Top