ВИДЕО: Жежок танц на македонската убавица Марјана – Фановите полудеа

Познатата македонска манекенка Марјана Стојановска, обожава да објавува провокативни фотографии, но овојпат ги израдува своите фанови со „жежок„ танц на летниот хит „Дспасито„ Погледнет како …

ВИДЕО: Жежок танц на македонската убавица Марјана – Фановите полудеа Прочитај повеќе »