Јане

На Јане му се оставри сонот, ги запозна ѕвездите на Манчестер Јунајтед

На малиот херој Јане Велковски му се исполни еден од најголемите детски желби, па конечно се запозна со ѕвездите на најтрофејниот англиски клуб Манчестер Јунајтед. …

На Јане му се оставри сонот, ги запозна ѕвездите на Манчестер Јунајтед Прочитај повеќе »

Кога ќе се вратам од кај Погба,посакувам да ме чека лекот

Јане на 13 март ќе биде гостин на Пол Погба и ќе го следи осминафиналниот натпревар од Лигата на шампиони меѓу Манчестер Јунајтед и Севолја. …

Кога ќе се вратам од кај Погба,посакувам да ме чека лекот Прочитај повеќе »

Scroll to Top