(Фото) Жељко ѝ купува на Јелена вила од два милиони евра

Жељко Јоксимовиќ наводно е во преговори да купи луксузна вила за неговата сопруга Јелена. Српската водителка и пејачот откако ги добија близнаците живеат во дуплекс …

(Фото) Жељко ѝ купува на Јелена вила од два милиони евра Прочитај повеќе »