Елиф Елмас си дојде дома па сред село Јеловјане ги изненади децата

Македонскиот фудбалски репрезентативец и играч на Наполи, Елиф Елмас по напорната сезона во која одигра 46 натпревари дојде во Македонија да одмори. Елиф на социјалните …

Елиф Елмас си дојде дома па сред село Јеловјане ги изненади децата Прочитај повеќе »