(Видео) Претседателот на Јужна Кореја пееше во Белата куќа и доби на подарок гитара од Бајден

Од нуклеарни теми до караоке, по тој редослед, јужнокорејскиот претседател Јун Сук Јеол ја заврши посетата на Белата куќа пеејќи го познатиот хит на Дон …

(Видео) Претседателот на Јужна Кореја пееше во Белата куќа и доби на подарок гитара од Бајден Прочитај повеќе »