(Видео) Села во Косово и Индија ја прославија инаугурацијата на Бајден и Камила

Жителите на малото село Туласендрапурам во Индија и косовското село Бибај во општината Феризај, ја прославија инаугурацијата на новиот претседател и потпретседател на САД, Џо Бајден …

(Видео) Села во Косово и Индија ја прославија инаугурацијата на Бајден и Камила Прочитај повеќе »