канал

Аца Лукас побара од Цеца да ги отстрани нивните заеднички хитови од „Јутјуб“

Српскиот пејач Аца Лукас побарал од Цеца Ражнатовиќ да ги отстрани нивните дуети од нејзиниот официјален канал на „Јутјуб“ бидејќи само таа ја имала заработка …

Аца Лукас побара од Цеца да ги отстрани нивните заеднички хитови од „Јутјуб“ Прочитај повеќе »

(Видео) Угледна истражувачка која тврдеше дека вакцините предизвикуваат аутизам пронајдена мртва

Џена Бек, угледна истражувачка која тврдела дека вакцините предизвикуваат аутизам, е пронајдена мртва во канал кај хотелот „Роусвеј ин“, каде што таа и нејзиното семејство …

(Видео) Угледна истражувачка која тврдеше дека вакцините предизвикуваат аутизам пронајдена мртва Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) ЌЕ СЕ НАСМЕЕТЕ ДО СОЛЗИ: Сите гледачи на Канал 5 денеска готвеле полнети пиперки

Иако припадничките на понежниот пол се похрабри на нешто помлада возраст, шермантната Билјана е сигурна што и прилега, а што не, па храбро се впушта …

(ВИДЕО) ЌЕ СЕ НАСМЕЕТЕ ДО СОЛЗИ: Сите гледачи на Канал 5 денеска готвеле полнети пиперки Прочитај повеќе »