Лори Лофлин се подготвува за во затвор

Глумицата Лори Лофлин од хумористичната серија „Полна куќа“ и нејзиниот сопруг, се подготвуваат за подолг престој во затвор, пишуваат светските медиуми. Двајцата се обвинети за …

Лори Лофлин се подготвува за во затвор Прочитај повеќе »