Лорин ќе ја претставува Шведска на Евросонг во Ливерпул

Лорин Зинеб Нора Талхауи, попозната како Лорин (39), со песната Tattoo ќе ја претставува Шведска во мај на Евровизија во Ливерпул, Британија. Лорин победи на …

Лорин ќе ја претставува Шведска на Евросонг во Ливерпул Прочитај повеќе »