(Видео) Ниту еден клуб не го сака синот на Зидан

Поради лошите одбрани никој од клубовите не сака да го ангажира синот на Зидан. Лука. Голманот досега играше за шпанскиот тим Рајо Ваљекано, каде му …

(Видео) Ниту еден клуб не го сака синот на Зидан Прочитај повеќе »