(Видео) Ена Цветковска со нова песна за Денот на вљубените

По пауза од една година пејачката Магдалена Ена Цветковска се врати на македонската музичка сцена. Таа ја промовираше нејзината најнова песна „Најдоброто“. Пејачката вели дека сакала …

(Видео) Ена Цветковска со нова песна за Денот на вљубените Прочитај повеќе »