николина

Сопругата на Борко Ристовски во костим за капење го покажа трудничкиот стомак

Сопругата на голамнот на Вардар, Борко Ристовски во костим за капење го покажа трудничкиот стомак. Тие во моментов семејно се на летување. Парот неодамна откри …

Сопругата на Борко Ристовски во костим за капење го покажа трудничкиот стомак Прочитај повеќе »

„Среќен сум што растеме заедно моја Нина“ – Борко прослави годишнина брак

Голманот на македонската ракометна репрезентација Борко Ристовски ѝ честиташе годишнина брак на неговата сопруга Николина. Тој во моментов е во Словенија каде со макеоднските репрезентативци, …

„Среќен сум што растеме заедно моја Нина“ – Борко прослави годишнина брак Прочитај повеќе »

(Фото) Борко во кафеана прослави за бебето

Голманот на македонската ракометна репрезентација, Борко Ристовски, вчера стана татко. Неговата сопруга Николина се породи на Клиниката за гинекологија во Скопје. Бебето го доби името …

(Фото) Борко во кафеана прослави за бебето Прочитај повеќе »

Scroll to Top