Склучила предбрачен договор, дека ако сопругот ја изневери целиот живот ќе ѝ ги плаќа сметките

Познатата американска тиктокерка Шајлин Мартинез, од Ајдахо им откри на фановите дека со партнерот склучила предбрачен договор, со кој се осигурала дека никогаш нема да …

Склучила предбрачен договор, дека ако сопругот ја изневери целиот живот ќе ѝ ги плаќа сметките Прочитај повеќе »