Се породи Ана Ивановиќ: Познатиот фудбалер и српската тенисерка го добија третото дете

Се породи српската тенисерка Ана Ивановиќ. Како што пренесуваат медиумите, таа на свет донела уште едно момче. Ана е во брак со познатиот германски фудбалер …

Се породи Ана Ивановиќ: Познатиот фудбалер и српската тенисерка го добија третото дете Прочитај повеќе »