земала

Снежана земала кредит, сопругот избегал со парите – Најголемиот шок се случил кога се појавил на врата

Милјан И. од Србија и рекол на сопругата дека автомобилот не сака да му запали, а таа излегла за да го турка, а тогаш сопругот …

Снежана земала кредит, сопругот избегал со парите – Најголемиот шок се случил кога се појавил на врата Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Бил грозен, но сепак го земала – Му дала дури и да ја изневери – Што мисли Сања за сопругот

Фолк пејачката, е во брак со поранешниот фудбалер Перица, за кого своевремено даваше изненадувачки изјави. „Ние се забавуваме неколку месеци, се запознавме случајно преку моите …

(ВИДЕО) Бил грозен, но сепак го земала – Му дала дури и да ја изневери – Што мисли Сања за сопругот Прочитај повеќе »

Scroll to Top