(Видео) Ибрахимовиќ се повозе со „Ферари“ среде Стокхолм

Шведскиот фудбалер Златан Ибрахимовиќ бил снимен како се вози во спортско „Ферари“, низ улиците на Стокхлом. Играчот на Милан е познат по тоа што е …

(Видео) Ибрахимовиќ се повозе со „Ферари“ среде Стокхолм Прочитај повеќе »