(Видео) Мексиканската актерка Габриела Спаниќ како пластична кукла

Ѕвездата од шпанската серија „Злобница“ Габриела Спаниќ, објавила видео на социјалните мрежи, на кое изгледа како пластична кукла. Многумина од нејзините фанови откако го виделе …

(Видео) Мексиканската актерка Габриела Спаниќ како пластична кукла Прочитај повеќе »