Зои Блаж

(Галерија) Се омажи Зои Блаж со ракометарот Тадеј, на свадбата до сабајле невестата играше качена на тапан

Поранешната пејачка и мејкап-артист Зои Блаж, се омажи за словенечкиот ракометар Тадеј Матијасиќ. Зои место бела, носеше кремава венчаница која ја следеше линијата на телото, …

(Галерија) Се омажи Зои Блаж со ракометарот Тадеј, на свадбата до сабајле невестата играше качена на тапан Прочитај повеќе »

(Галерија) Зои Блаж направи раскошна моминска забава покрај базен

Поранешната пејачка и мејкап-артист Зои Блаж направи моминска забава со другарките на базен. Пред свадбата со словенечкиот ракометар Тадеј таа уживаше во друштво на своите …

(Галерија) Зои Блаж направи раскошна моминска забава покрај базен Прочитај повеќе »

Зои Блаж се сврши со ракометарот Тадеј Матијашиќ

Поранешната пејачка Зорица Блажева, позната како Зои Блаж, се сврши со некогашниот ракометар на „Металург“, Тадеј Матијашиќ. Словенецот ја запроси во Германија, каде во моментов …

Зои Блаж се сврши со ракометарот Тадеј Матијашиќ Прочитај повеќе »

ЉУБОВТА НЕМА ГРАНИЦИ: Зои Блаж се пресели во Словенија за да живее со Тадеј?!

Љубовната романса помеѓу атрактивната пејачка Зорица Блажева, односно Зои Блаж и ракометарот на РК Металург, Тадеј Матијашиќ преку социјалните мрежи предизвика голем интерес, а сега …

ЉУБОВТА НЕМА ГРАНИЦИ: Зои Блаж се пресели во Словенија за да живее со Тадеј?! Прочитај повеќе »

Scroll to Top