(Фото) Зои Кравиц со необично деколте од Оскар дела Рента блесна на премиерата на „Бетмен“ во Њујорк

Во вторникот во Њујорк се одржа премиерата за новиот филм за „Бетмен“, а на црвениот тепих најмногу внимание привлече Зои Кравиц која се појави во …

(Фото) Зои Кравиц со необично деколте од Оскар дела Рента блесна на премиерата на „Бетмен“ во Њујорк Прочитај повеќе »