Зоран Спасов Ѕоф

„Торонто експрес“ учествува на 24. Интернационален фестивал на монодрамата во Битола

Македонскиот народен театар со монодрамата „Торонто експрес“ од авторот Зоран Спасов-Ѕоф, а во режија на Јордан Симонов и изведба на актерот Александар Микиќ, ќе учествува …

„Торонто експрес“ учествува на 24. Интернационален фестивал на монодрамата во Битола Прочитај повеќе »

„Бело копче“ растури во „Интермецо“: Журка како на концерт на промоцијата кај Ѕоф

Групата „Бело копче трибјут -Бјело дугме“ направи незаборавна журка на промоцијата на новата книга „Џабе живиш у Скопје“ на авторот Зоран Спасов Ѕоф. Цеки со …

„Бело копче“ растури во „Интермецо“: Журка како на концерт на промоцијата кај Ѕоф Прочитај повеќе »

(Видео) Цело Скопје му дојде на промоција на Зоран Спасов-Ѕоф: „Џабе живиш у Скопје“ е новата хит-книга

Голем број пријатели, соработници и луѓе од јавниот живот, дојдоа на промоција на новата книга „Џабе живиш у Скопје“ на авторот Зоран Спасов Ѕоф. Специјални …

(Видео) Цело Скопје му дојде на промоција на Зоран Спасов-Ѕоф: „Џабе живиш у Скопје“ е новата хит-книга Прочитај повеќе »

„Торонто експрес“ е новиот хит на Зоран Спасов Ѕоф, промоцијата на книгата е во Literatura.mk Superstore во „Ист гејт мол“

Новата книга „Торонто експрес (Тибам штркот апдејт)“ од Зоран Спасов Ѕоф ќе биде промовирана на 7 декември (вторник), со почеток во 20 часот, во книжарницата …

„Торонто експрес“ е новиот хит на Зоран Спасов Ѕоф, промоцијата на книгата е во Literatura.mk Superstore во „Ист гејт мол“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top