(Фото) Ќерката на Чавков нуди 300 евра за изгубено куче

Ќерката на поранешниот министер за внатшрени работи, Митко Чавков, Зорица на својот фејсбук профил објави дека го изгубила кучето.Таа нуди награда .Кој ќе и го …

(Фото) Ќерката на Чавков нуди 300 евра за изгубено куче Прочитај повеќе »