зорица заева

Комбинацијата на Зорица Заева е тренд, но начинот на кој го носи е евтин и не елегантен

Во црни целосни панталони со корсет, Зорица Заева сопругата на поранешниот премиер Зоран Заев се појави на прослава во друштво на нејзиниот личен стилист Драган …

Комбинацијата на Зорица Заева е тренд, но начинот на кој го носи е евтин и не елегантен Прочитај повеќе »

(Галерија) Заева и Теута во црвено, Бети и Данела во пастелни бои: стилот на дамите на изборите

Модерни и со стил, сопругите на политичарите и дамите политичарки го привлекоа вниманието со изгледот на вчерашните избори. Повеќето од нив во своите модни комбинации …

(Галерија) Заева и Теута во црвено, Бети и Данела во пастелни бои: стилот на дамите на изборите Прочитај повеќе »

Заева меѓу елеганција и секси: Нов имиџ на сопругата на прeмиерот

Сопругата на премиерот, Зорица Зеава изненади со стилот, па и со диетата. Нејзиниот стилист Драган Гоцев Даци, објави нивна заедничка фотографија на која таа носи …

Заева меѓу елеганција и секси: Нов имиџ на сопругата на прeмиерот Прочитај повеќе »

Заеви на трибини во Букурешт на натпреварот Македонија и Австрија

Премиерот Зоран Заев со сопругата Зорица го гледаа натпреварот меѓу Македонија и Австрија на Европското првенство во Букурешт. „Ви посакуваме среќа, успех и храбра игра“, …

Заеви на трибини во Букурешт на натпреварот Македонија и Австрија Прочитај повеќе »

Scroll to Top