Ким Кардашијан гола го прослави раѓањето на ќеркичката

By

Откако објавила дека со Кање Вест во понеделникот добиле ќеркичка, која ја родила сурогат мајка, Ким Кардашијан приновата во семејството ја прослави, така што се соблече целосно гола.

Ким на својот Инстаграм профил постави фотографија на која е гола во кревет, а оваа слика за неколку часа собра речиси 2,5 милиони лајкови.

Night Cap

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Ќе ви се допадне