Рада Манојловиќ облече костим за капење среде декември

By

Рада Манојловиќ опасно тргна во борба за хит на годината. По песната „Пола два“, хит кој само што ја виде светлината на денот, пејачката веќе денес, 5 декември, во јавноста излезе со нова песна!

Станува збор за дуетот со диџеј Шонети со име „Два промили“. Спотот обилува со секси сцени и речиси таа може да се забележи дека е гола во него.

💥💥💥 @dj_shone #dvapromila

A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) on

Токму на тоа снимање настанаа и секси фотографиите во костимите за капење, а наводенетата Рада во него, среде декември, изгледа како одличен лек за студените денови и ниските температури за сите нас.

 

 

 

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Bleach

GoGoAnime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

stream anime online GoGoAnime Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

gogoanime pro Horimiya (Dub)

GoGoAnime JUJUTSU KAISEN (Dub) Episode 20