Рада Манојловиќ облече костим за капење среде декември

By

Рада Манојловиќ опасно тргна во борба за хит на годината. По песната „Пола два“, хит кој само што ја виде светлината на денот, пејачката веќе денес, 5 декември, во јавноста излезе со нова песна!

Станува збор за дуетот со диџеј Шонети со име „Два промили“. Спотот обилува со секси сцени и речиси таа може да се забележи дека е гола во него.

💥💥💥 @dj_shone #dvapromila

A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) on

Токму на тоа снимање настанаа и секси фотографиите во костимите за капење, а наводенетата Рада во него, среде декември, изгледа како одличен лек за студените денови и ниските температури за сите нас.

 

 

 

Ќе ви се допадне

Attack on Titan Season 2 (Dub) (https://animefreak.ws/m/9jXL) Episode 12 at AnimeFreak animefreak dragon ball

Armor Shop for Ladies and Gentlemen II (https://kissanimeonline.com/m/EKeY) Episode 3 at website https://kissanimeonline.com. See more seven deadly sins kissanime