Северина позира разголена на кревет

By

Хрватската пејачка Северина Којиќ деновиве на своите својот инстаграм-профил објави фотографија на која позира разголена на кревет.

Во фокус беа нејзините тенки нозе.

За да биде уникатна, Севе обу и розови високи потпетици, секако од реномиран бренд.

 

 

Ќе ви се допадне