(Видео) Изборот за најубава манекенка се претвори во порнофилм

By
Натпреварувачките во изборот за австралискиот „Топ-модел“ во трката за најубава девојка мораа да  позираат целосно голи со своите машки колеги.
Секоја од девојките имала 15 минути да ја заземе најдобрата поза, иако на видеото се гледа дека не им е пријатно да го направат тоа што се барало од нив.Многумина од оние што ги видоа видеата и фотографиите на социјалните мрежи коментираа дека овој избор за најубава девојка се претворил во домашно порно.

Сепак, девојките исполниле сè што од нив било побарано, а колку ќе им помогне тоа во трката за победа, ќе се види во наредните месеци.

 

Ќе ви се допадне

Attack on Titan Season 3 Episode 12 at GoGoAnime gogoanime one piece

Gintama Episode 201 at website https://animeheaven.pro animeheaven unblocked