(Видео) Никол Шерцингер и во 5. деценија покажа колку е возбудлива

By

Пејачката Никол Шерцингер не старее. Важи за една од најубавите жени во светот и тоа во петтата деценија од животот. Никол повторно ги воодушеви своите фанови на социјалните мрежи со новото видео. „Изгледаш неверојатно“, „Не си реална“, коментираа нејзините фанови.

Ќе ви се допадне