(Видео) Путин има Паркинсонова болест или рак, сметаат некои теоретичари на заговор

By

Путин има Паркинсонова болест или рак, сметаат некои теоретичари на заговор. Рускиот претседател бил снимен во февруари кога го посетил претседателот на Белорусија, Александар Лукашенко, во Кремљ.

dobivaj vesti na viber

Камерите го снимиле неговото неконтролирано тресење на раката пред да се поздрави со Лукашенко. Ова ги подгреа шпекулациите дека рускиот претседател има Паркинсонова болест или рак, пренесоа некои од медиумите.

Неодамна беше ојбавено и видео на кое се гледа како Путин си ги гризе усните за време на црковната служба во недела, а исто така се појавија и фотографии од средбата со рускиот министер за одбрана, Сергеј Шојгу, на кои се гледа како со десната рака силно го фаќа работ на масата и тапка со ногата.

 

Ќе ви се допадне

mẹo chơi go88 nhà cái go88 ở đâu go88 ơ my

sunwin nohu cách tải game sunwin tải sunwin online