(Видео) Роверот на НАСА на Марс снимил вонземјанин во форма на жена

By

Познатиот истражувач на НЛО, Скот Ц. Ворнинг, тврди дека открил НЛО на Марс. Тој вели дека забележал вонземјанин во форма на жена на Црвената Планета, пишува alienhistory. Ова негово откритие  покренало низа прашања од страна на научниците.

dobivaj vesti na viber

Тие велат дека постојат низа веројатности што би можело тоа да претставува. На фотографијата и видеото кои ги направил роверот на НАСА, Curiosity, се гледа женски облик во форма на дух. Некои теоретичари заговараат дека ова е место каде нашите души одат по смртта.

Скот пак шпекулира дека станува збор за марсовец или  марсовска статуа.

Ќе ви се допадне

đăng nhập go88

ông chủ nhà cái sunwin sunwin đánh cho iphone nhóm kéo sunwin