БОМБЕТИНА! – Заборавете на досегашната Милица Павловиќ – Ова е нејзиното најжешко издание досега

By
Пејачката во Будва гордо ги истакна своите атрубути, и тоа во минимален фустан и во никогаш пожешка поза.Милица Павловиќ неодамна ги изнеади сите во провокативен стајлинг кој го одбра за настапот во Белград, а изгледа дека реши ова лето на мажите баш да им „загорчи“ уште повеќе, бидејќи одбра уште попровокативен фустан.Милица, како и во неодамнешното интервју кое го даде за српски Телеграф, во прв план ги стави своите огромни гради, прилично бујни за разлика од тоа што досега навикнавме.

Позираше во Будва, и во прекратко фустанче ги покажа своите долги, витки нозе, а наздрави со шампањ…

Lastnight / Budva 🎶

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Дека, Милица дефинитивно реши да ова жешко лето го направи уште пожешко, засега одлично и оди!

Погледнете го и интервјуто со Милица Павловиќ на следниот линк:

Ќе ви се допадне

KissAnime: Kakinoki Mokkii anime episode Full online free at https://kissanime.mx kissanime my hero

4Anime: Yuugen Kaisha: Jiken File 00 - Hajimari wa Ayashiku mo Hanayaka ni anime episode Full online free at https://4anime.biz 4anime one piece

Website https://animefreak.ws: Watch Qin's Moon: Lady Xiang Descends animefreak Episode Full animefreak dororo

Website https://animeflix.nl: Watch Munto 2: Beyond the Walls of Time (Dub) animeflix Episode Full fire force animeflix

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCn-wVisZ_QovLJhWOhZaYHg/about

Mixcloud: https://www.mixcloud.com/animeflixnl/