Јована Јоксимовиќ се огласи по излегувањето од породилиштето

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јована, после породувањето се огласи на Инстаграм и го напиша следното:

„Конечно сме заеедно. Држете ни ги палците за што побрзо се уиграме во новите улоги. Должам огромна благодарност до прекрасниот персонал, на сите некако ни беше полесно со вашата помош, професорот Александар Љубиќ, кој секогаш во нашите животи ќе има посебно место. Фала ви на сите за се. Многу ми значеа вашите убави зборови и честитки. Време имам само за уште една порака. Ве сакам сите!“, напиша Јована на Инстаграм.

Scroll to Top