Лепа Брена научи како да се заштити од падовите на бина

By
На Лепа Брена и здосади постојано да паѓа на сцената, па фолкерката се одлучи малку да ја промени кореографијата. по што своите фанови ги насмеа до солзи.Пејачката Лепа Брена во рок од неколку месеци, двапати падна на бината, и одлучи малку да го промени својот настап, па на концертот кој се одржа во Орашја ги насмеа сите во публиката со новата кореографија.

dobivaj vesti na viber
Да потсетиме, Брена во април, на настапот во Пловдив за прв пат, падна на сцената:

А истото се случи и во јули во Књажевац:

 

Ќе ви се допадне

mẹo chơi tài xỉu go88 Go88 – Trang trò chơi Tài Lộc ăn tiền ảo lãnh tiền thật go88 events

sunwin đánh cho iphone hotline sunwin đánh bài online sunwin