(Видео) Јована Јеремиќ среде утринска емисија тверка со задникот

Српската водителка Јована Јеремиќ позната по тоа дека сака да танцува и пее, објави видео во кое тверка.

Облечена во тесен маслинесто зелен конбинизон водителката тверка со задникот пред почетокот на утринската емисија.

Јована неодамна облече комбинезон со нејзиниот лик, а за тоа медиумите пишуваа со денови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)